Infolinia +48 22 416 36 96
   Zaloguj   I   Zarejestruj
Reklama LED Zewnętrzne o zbliżonych wymiarachCena
Kaseton z nadrukiem i podświetleniem LEDSPRAWDŹ CENĘ Zobacz szczegóły!
Cechy :Kaseton z energooszczędnym podświetleniem LED, Nadruk grafiki w cenie
Reklama LED jednokolorowa P10mmSPRAWDŹ CENĘ Zobacz szczegóły!
Cechy :Wyświetlacz LED graficzno-tekstowy jednokolorowy, Rozdzielczość 10.000 pikseli na m2
Reklama LED trzykolorowa od P20mm do P10mmSPRAWDŹ CENĘ Zobacz szczegóły!
Cechy :Wyświetlacz LED graficzno-tekstowy trzykolorowy, Rozdzielczość od 2.500 do 10.000 pikseli na m2
Reklama LED full-kolor od P20mm do P10mmSPRAWDŹ CENĘ Zobacz szczegóły!
Cechy :Wyświetlacz LED video-graficzny full-kolor, Rozdzielczość od 2.500 do 10.000 pikseli na m2
Telebim LED wewnętrzny od P10mm do P2,5mmwycena indywidualna
do negocjacji
Zobacz szczegóły!
Cechy :Telebim LED z własną pamięcią lub sterowany PC, Rozdzielczość od 10.000 do 160.000 pikseli na m2
Telebim LED zewnętrzny od P20mm do P6mmwycena indywidualna
do negocjacji
Zobacz szczegóły!
Cechy :Telebim LED z własną pamięcią lub sterowany PC, Rozdzielczość od 2.500 do 27.780 pikseli na m2
Wynajem telebimów LED na eventy krótko i długoterminowywycena indywidualna
do negocjacji
Zobacz szczegóły!
Cechy :Szeroki wybór urządzeń i konkurencyjna cena, Najwyższej jakości ekrany LED produkcji AKB-POLAND
Indywidualne/nietypowe wyświetlacze dla firmwycena indywidualna
do negocjacji
Zobacz szczegóły!
Cechy :Krzyże apteczne jedno i wielokolorowe Wypełnienia cenowe i gotowe pylony

Kaseton z nadrukiem i podświetleniem LED

Kasetony reklamowe pozwalają wyróżnić się w otoczeniu i zasygnalizować klientom, gdzie znajduje się firma. Dzięki zastosowaniu diod LED do ich podświetlenia możemy robić to zarówno w dzień, jak i w nocy, nie przepłacając za energię elektryczną. Na kasetonach umieścić możemy atrakcyjne wizualnie treści reklamowe, a zastosowanie wysokiej jakości komponentów sprawia, że wyglądają one dobrze nawet po upływie długiego czasu. Jako producent jesteśmy w stanie dostarczyć w krótkim terminie (zazwyczaj w ciągu 3-5 dni) kaseton o dowolnych wymiarach.

Galeria

Reklama LED jednokolorowa P10mm

Wyświetlacze reklamowe LED to skuteczny sposób na pozyskanie uwagi potencjalnych klientów. Reklama świetlna jest formą reklamy outdoorowej (zewnętrznej), która nie tylko pozwala wyróżnić się w otoczeniu pełnym przekazów reklamowych, ale też daje możliwość dynamicznych zmian na nośniku. Sami możemy ustawić, jakie informacje znajdą się na tablicy, jak będą się one zmieniać oraz jakie animacje i elementy graficzne będą im towarzyszyć. Standardowo reklama LED jednokolorowa świeci na czerwono, wykonujemy ją jednak także w kolorach zielonym, białym, niebieskim lub pomarańczowym.

Galeria

Reklama LED trzykolorowa od P20mm do P10mm

Wyświetlacze reklamowe LED to skuteczny sposób na pozyskanie uwagi potencjalnych klientów. Reklama świetlna jest formą reklamy outdoorowej (zewnętrznej), która nie tylko pozwala wyróżnić się w otoczeniu pełnym przekazów reklamowych, ale też daje możliwość dynamicznych zmian na nośniku. Sami możemy ustawić, jakie informacje znajdą się na tablicy, jak będą się one zmieniać oraz jakie animacje i elementy graficzne będą im towarzyszyć. Reklama LED trzykolorowa dostępna jest u nas w trzech wersjach: P20, P16 i P10, gdzie wartość liczbowa oznacza odległość w milimetrach pomiędzy diodami.

Galeria

Reklama LED full-kolor od P20mm do P10mm

Wyświetlacze reklamowe LED to skuteczny sposób na pozyskanie uwagi potencjalnych klientów. Reklama świetlna jest formą reklamy outdoorowej (zewnętrznej), która nie tylko pozwala wyróżnić się w otoczeniu pełnym przekazów reklamowych, ale też daje możliwość dynamicznych zmian na nośniku. Sami możemy ustawić, jakie informacje znajdą się na tablicy, jak będą się one zmieniać oraz jakie animacje i elementy graficzne będą im towarzyszyć – w wersji full-kolor oczywiście w dowolnie wybranych kolorach. Reklama LED full-kolor dostępna jest u nas w trzech wersjach: P20, P16 i P10, gdzie wartość liczbowa oznacza odległość w milimetrach pomiędzy diodami.

Galeria

Telebim LED wewnętrzny od P10mm do P2,5mm

Telebim wewnętrzny LED oferuje możliwość prezentacji najbardziej zaawansowanej reklamy graficznej. Zdjęcia czy filmy wyświetlane w 4,4 tryliona kolorów pozwalają pokazać oferowany produkt od najlepszej strony! Śmiało można powiedzieć, że możliwości reklamy są tu nieograniczone. Telebim wewnętrzny LED dostępny jest u nas w siedmiu wariantach: P10 P7,6 P6, P5, P4, P3, P2,5, gdzie wartość liczbowa oznacza odległość w milimetrach między diodami – im mniejsza, tym wyraźniejszy obraz.

Galeria

Telebim LED zewnętrzny od P20mm do P6mm

Odporny na warunki atmosferyczne telebim zewnętrzny LED oferuje możliwość prezentacji najbardziej zaawansowanej reklamy graficznej poza budynkami. Zdjęcia czy filmy wyświetlane w 4,4 tryliona kolorów pozwalają pokazać oferowany produkt od najlepszej strony! Śmiało można powiedzieć, że możliwości reklamy są tu nieograniczone. Telebim zewnętrzny LED dostępny jest u nas w ośmiu wariantach: DIP P20, P16, P10, P8, P6 i SMD P10, P8, P6, gdzie DIP lub SMD oznacza rodzaj diody, a wartość liczbowa – odległość w milimetrach między diodami.

Galeria

Wynajem telebimów LED na eventy krótko i długoterminowy

Potrzebujesz telebimu na event? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu krótkoterminowego. Dzień lub dwa to dla Ciebie za mało? Przygotowaliśmy także wyjątkowo atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego. Ciesz się korzyściami płynącymi z telebimu LED bez jego zakupu. Skontaktuj się z nami, napisz o swoich potrzebach, a przygotujemy ofertę skrojoną na miarę!

Galeria

Indywidualne/nietypowe wyświetlacze dla firm

Nie znalazłeś na stronie wyświetlacza, który spełniałby Twoje wymagania? A może potrzebujesz krzyża aptecznego albo pylonu na stację benzynową? Jako producent jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj wyświetlacza, niezależnie od jego wielkości czy kształtu. Skontaktuj się z nami, napisz, czego potrzebujesz, a przygotujemy ofertę skrojoną na miarę!

Galeria